AII 5000 F - mieszalnik montowany na ścianie

aii 5000 f-2

Nowy produkt

Urządzenie mieszające tlen z podtlenkiem azotu montowane na scianie.  Mieszalnik podłączane do systemu ściennego gazów medycznych

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

18 000,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

SPRZĘT PRZEZNACZONY DLA SZPITALI, KLINIK I GABINETÓW MEDYCZNYCH. NIE WYMAGA OBECNOSCI ANESTEZJOLOGA.

Urządzenie mieszające tlen z podtlenkiem azotu. Doskonale sprawdza się w ginekologii i na oddziałach położniczych do łagodzenia bólów podczas porodów fizjologicznych, a także szycia czy zdejmowania szwów. Bardzo proste w obsłudze, bezpieczne i EKONOMICZNE .

ZASTOSOWANIE: ODZIAŁY POŁOŻNICZE I GINEKOLOGICZNE

.

.W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ:

- mieszalnik gazu AII 5000F

- reduktory tlenu i podtlenku azotu wyposażone w szybkozłącza AGA

DVR - zawór oddechowy na żadanie z przwodem

- maska silikonowa (wielokrotnego użytku)

.

Aparat do sedacji wziewnej AII 5000F. Wytwarza mieszaninę tlenu i podtlenku azotu w proporcji 50 / 50 . Bardzo prosty w obsłudze, bezpieczny i efektywny. Doskonały w ginekologii i na oddziałach położniczych do łagodzenia bólów podczas porodów fizjologicznych, a także szycia czy zdejmowania szwów. Kobiety zakwalifikowane do takiego znieczulenia dozują sobie gaz samodzielnie za pomocą aparatu z maseczką.

Urządzenie jest praktycznie bezobsługowe, ma niewielkie rozmiary oraz jest bezpieczne i efektywne. Jego obsługa sprowadza się tylko do otwarcia lub zamknięcia przepływu (przełącznik ON/OFF) + wymiana filtra jednorazowego.

Podawany gaz jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, nie zaburza akcji porodowej, a także nie działa rozkurczowo na macicę. Zwiększa tolerancję na ból. 

Pacjentka już po około 4-5 wdechach pacjentka odczuwa poprawę nastroju, jest zrelaksowana i rozluźniona. Co prawda, po zastosowaniu gazu rozweselającego ból nie jest całkowicie zniwelowany, jednak pierwszy okres porodu staje się dużo przyjemniejszy i łatwiejszy do zniesienia.

Gaz jest bezpieczny dla noworodków, wpływa nawet na nie dobroczynnie gdyż rodzą się odpowiednio dotlenione.

W przeciwieństwie do tradycyjnych aparatów dozujących  Entonox lub Kalinox, AII 5000F sam miesza tlen i podtlenek azotu. Koszt wytworzonego przez urządzenie gazu typu Entonox lub Kalinox to około 4% ceny zakupu gotowej mieszanki.

N2O : 50%

O2 : 50%

.

Średnia ceny mieszanki ENTONOX  (butla 10 litrów) - ok. 850 zł

PORÓWNANIE CEN:
Entonox (koszt zakupu 40L) 3400,00 zł 

Tlen + Podtlenek azotu (koszt gazu z instalacji ściennej pozwalający wytworzyć 40 litrów gotowej mieszanki) – około 150,00 zł

SZKOLENIEPrzy dostawie sprzętu przeprowadzane jest szkolenia z zakresu wykorzystania i obsługi technicznej urządzenia.

Szkolenie jest zakończone wydaniem certyfikatu.

 

DOSTAWA GAZÓW MEDYCZNYCH

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

AII 5000 F - mieszalnik montowany na ścianie

AII 5000 F - mieszalnik montowany na ścianie

Urządzenie mieszające tlen z podtlenkiem azotu montowane na scianie.  Mieszalnik podłączane do systemu ściennego gazów medycznych

Produkty powiązane