Mobilny plazmowy oczyszczacz powietrz z modułem przepływowym UV i filtrem HEPA

KJF-Y100

Nowy produkt

Plazmowy oczyszczacz powietrza z modułem widmowym UV oraz filtrami w tym HEPA to jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń na świecie do oczyszczania powietrza z wirusów i mikroorganizmów

Więcej szczegółów

7 Przedmioty

9 800,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nowoczesne rozwiązania, konstrukcja z 2019 roku przygotowana do walki z COVID-19

Dzięki 20-letniemu doświadczeniu firma Freshingair jako lider w branży oczyszczania i dezynfekcji powietrza opracowała jedno z NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANYCH TECHNOLOGICZNIE URZĄDZEŃ NA ŚWIECIE DO OCZYSZCZANIA POWIETRZA Z WIRUSÓW I MIKROORGANIZMÓW .

Firma wyprodukowała, dostarczyła i zainstalowała w szpitalach w całych Chinach ponad 30 tys. plazmowych oczyszczaczy powietrza, z czego ponad 1000 sztuk urządzeń zostało wykorzystanych w szpitalach w WUHAN. Ponad 15 tys. urządzeń zostało zakupionych przez 30 krajów na całym świecie do walki z COVID-19, minimalizując ryzyko krzyżowych zakażeń drogą powietrzną i kropelkową.


ZABEZPIECZ KLIENTÓW I PERSONEL PRZED NIEBEZPIECZEŃSTWEM JAKIM JEST COVID-19.

System plazmowej sterylizacji jest najskuteczniejszym spośród wszystkich kompleksowych rozwiązań dotyczących oczyszczania i dezynfekcji powietrza, a zarazem jest metodą wysoce skuteczną i profesjonalną. Ponadto zapewnia rozwiązania dostosowane do aktualnych warunków i wymagań związanych c COVID-19.


Wykorzystaj nowoczesną technologię w dziedzinie oczyszczania i dezynfekcji powietrza.

TESTY LABORATORYJNE WYKAZAŁY ŻE URZĄDZENIE KJF - Y100:

pracując przez 60 minut wyeliminowało 99,95% wirusa H1N1 w pomieszczeniu o powierzchni 30 m².

  • pracując przez 60 minut zabiło ≥ 90% przenoszonych drogą powietrzną mikroorganizmów w pomieszczeniu o powierzchni 120 m² średnia całkowita kolonia drobnoustrojów ≤64.8cfu/m³.
  • pracując przez 60 minut wyeliminowało całkowicie bakterie gronkowca w pomieszczeniu o powierzchni 30m²;
  • urządzenie pracujące przez 60 minut poprawiło jakość i czystość powietrza na powierzchni 100 m² (klasa ISO 9 – ISO 8)
  • urządzenie pracujące w pomieszczeniu o powierzchni 60 m² przez godzinę zminimalizowało stężenie ozonu w powietrzu do ≤0.001mg/m³

Wskaźnik eliminacji wirusów przenoszonych drogą powietrzną to 99,90%.

SYSTEM STERYLIZACJI POWIETRZAOpatentowany system oczyszczania i dezynfekcji powietrza poprzez sześciostopniową filtrację w celu skutecznego eliminowania mikroorganizmów i wirusów przenoszonych drogą powietrzną,  usuwania HCHO, TVOC i wiele innych niebezpiecznych gazów. Przy jednym przepływie wskaźnik filtracji PM2,5 wynosi 99%.


MODUŁ UV - stworzony by zabijać

moduł UV.jpg

Dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w oczyszczaniu i dezynfekcji powietrza w branży medycznej firma Freshingair stworzyła moduł widmowy generujący promieniowanie UV o długości fali 240-280 nm, które charakteryzują się najwyższą skutecznością w niszczeniu bakterii i wirusów.


Korzystając z naszych urządzeń zapobiegasz zakażeniom krzyżowym eliminując wirusy i bakterie znajdujące się w powietrzu.

MODUŁ PLAZMOWY - uszkadza strukturę wirusów i mikroorganizmów na poziomie DNA


Moduł plazmowy generuje ogromne ilości aktywnych jonów tlenu, które z łatwością eliminują mikroorganizmy, pleśń, białka i  kwasy nukleinowe wirusów. Formaldehydy i inne niebezpieczne cząsteczki organiczne rozkładają się tworząc dwutlenek węgla i wodę pod wpływem zachodzących reakcji tlenowych.


System plazmowej sterylizacji jest najskuteczniejszym spośród wszystkich kompleksowych rozwiązań dotyczących oczyszczania i dezynfekcji powietrza. Ponadto zapewnia rozwiązania dostosowane do aktualnych warunków i wymagań związanych c COVID-19. Wyniki przeprowadzonych badań wykazują, że wskaźnik zabijania wirusów i gronkowców wynosi 99,90%. Wbudowane, wysokiej jakości detektory monitorują i wyświetlają w czasie rzeczywistym dane dotyczące PM2,5, TVOC, CO2, formaldehydu (HCHO).

tab3.jpg

ZAKRES ZASTOSOWAŃ:


urządzenie jest dedykowane do wszelkiego rodzaju placówek medycznych: sale operacyjne, gabinety stomatologiczne, gabinety
lekarskie, gabinety zabiegowe, SOR, Oddziały Intensywnej Terapii, porodówki, oddziały i sale noworodkowe, oddziały dla
wcześniaków, oddziały neonatologii, oddziały zakaźne, pomieszczenia dekontaminacji osób, pomieszczenia personelu
medycznego oraz miejsc użyteczności publicznej, żłobków, przedszkoli, szkół, hoteli, restauracji, gabinetów kosmetycznych,
salonów fryzjerskich, itp.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Mobilny plazmowy oczyszczacz powietrz z modułem przepływowym UV i filtrem HEPA

Mobilny plazmowy oczyszczacz powietrz z modułem przepływowym UV i filtrem HEPA

Plazmowy oczyszczacz powietrza z modułem widmowym UV oraz filtrami w tym HEPA to jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń na świecie do oczyszczania powietrza z wirusów i mikroorganizmów